חללית אל העבר – "אני חושב ששברתי את הרגל שלי"

ביוני 2015 במהלך הופעה של Foo Fighters בגטבורג, שוודיה נפל הסולן והגיטריסט "דייב גרוהל" נפילה קשה מהבמה.

הנפילה קרתה כ-2 שירים לתוך ההופעה, כאשר כחלק מהביצוע גרוהל רצה לקפוץ על רמפה שהונחה במיוחד בשבילו שם, אך פספס אותה ונחת באיזור של האבטחה.

שהוא עדיין שוכב על הרצפה, במיקרופון יכלו המעריצים לשמוע את גרוהל אומר "אני חושב ששברתי את הרגל שלי, אני חושב שבאמת שבאמת שברתי את הרגל!"
לאחר מכן הוא אמר והוסיף "אני מבטיח לכם עכשיו שהפו פייטרס, אנחנו נחזור ונסיים את ההופעה! אבל עכשיו אני אלך לבית חולים ואתקן את הרגל שלי".

צילום רנטגן של הרגל ש-Foo Fighters העלו לטוויטר מאוחר יותר
צילום רנטגן של הרגל ש-Foo Fighters העלו לטוויטר מאוחר יותר

לאחר כשעה שבה המשיכו חברי הלהקה בכל מני ביצועים קטנים, גרוהל חזר לבמה עם קיבוע, התיישב על כסא וסיים את ההופעה (שנותרו ממנה כשעתיים וחצי נוספות) כמו כוכב רוק אמיתי!

כאשר ה-BBC סיקר את האירוע וראיין את אחד המעריצים מהקהל, נאמר:

It was surreal to see him perform on stage with a medic holding his leg. The crowd was just amazed that he was carrying on. He was just phenomenal! I can't see how he will make the next gig in Holland but then he's more of a man than I am so I wouldn't put it past him.

או בתרגום חופשי לעברית:

זה היה ביזארי לראות אותו מופיע על הבמה עם קיבוע שמחזיק לו את הרגל. הקהל פשוט נדהם מזה שהוא המשיך את ההופעה. זה היה יוצא מן הכלל! אני לא יכול לראות איך הוא ימשיך להופעה הבאה בהולנד אבל הוא יותר גבר ממה שאני אהיה בחיים, אז אני לא אופתע אם הוא ימשיך להופיע בסוף.

גרוהל על הבמה עם הרגל השבורה
גרוהל על הבמה עם הרגל השבורה

לאחר כחודש, בריאיון לאתר Entertainment Weekly אמר גרוהל כי הוא לא חש בכאב בכלל כשזה קרה.
בהתחלה, הוא ניסה אפילו לעמוד, והרגל פשוט קרסה תחת משקל הגוף שלו. אחרי כמה רגעים הוא שמע שאנשים אומרים לו שהרגל נראת שבורה וזה היה הרגע בו הוא עדכן את הקהל במיקרופון.

לפי מה שהוא סיפר, הפעם הראשונה בה הוא הרגיש כאב זה היה כשהוא התיישב בבית מלון עם בירה ביד. לטענתו, משככי הכאבים שנתנו לו "היו פשוט מעולים".

בקיצור, מה אפשר להוסיף? זה אסטרונאוט בספר שלנו 😉

#כיכולנוקצתאסטרונאוטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *